Детінізація відносин у сфері зайнятості та легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього.

Written by 1 admin on . Posted in центр зайнятості

Детінізація ринку праці та легалізація заробітної плати є одним із найактуальніших питань сьогодення. Працівники Васильківської міськрайонної філії КОЦЗ інформують роботодавців, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, а бюджети соціальних фондів матимуть стабільні надходження.

Роботодавці повинні щомісяця сплачувати за найманих працівників єдиний внесок. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу, який розраховується як добуток мінімальної заробітної плати на тариф відрахувань (22%).

Використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних ризиків для працюючих, і перша серед них – це втрата страхового стажу для призначення пенсії, неможливість отримання оплачуваного лікарняного, відмова у призначенні всіх видів державної соціальної допомоги та субсидії зокрема.

Працівник, який отримує гроші “в конверті”, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства!

Trackback from your site.

Leave a comment