Шановні військовослужбовці та ветерани Повітряного командування «Центр»!

Written by 1 admin on . Posted in Без категорії

Від імені Васильківського міського голови Наталії Баласинович, міської ради та її виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з нагоди 16-ї річниці з Дня створення!

Обороняти повітряний простір – величезний ратний труд і високий професіоналізм. Ви ті, хто тримає небо у затишку та спокої. Повітряні Сили сьогодні є боєздатним видом українського війська, і це вирішальна заслуга кожного солдата, сержанта, офіцера і генерала. З 2014 року військовослужбовці Повітряного командування «Центр» виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції у Луганській та Донецькій областях, щоденно несуть чергування з протиповітряної оборони та виконують бойові завдання з охорони державного кордону України.

Ми завжди будемо пам’ятати ваших бойових побратимів, славних українських синів, які віддали свої життя на сході країни, виконуючи свій військовий обов’язок та вірність присязі.

Бажаємо усьому особову складу Повітряного командування «Центр» та їхнім родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів і невичерпної енергії у здійсненні всіх прагнень і задумів в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави!

Trackback from your site.

Leave a comment