Привітали зі 100-річчям жительку с. Митниця

Written by 1 admin on . Posted in Без категорії

День народження – завжди свято. А 100-літній ювілей – це велика подія не тільки для іменнинника, його близьких та рідних, а й для усієї нашої великої громади.
З нагоди поважного ювілею одну зі старійшин громади, жительку с. Митниця Шаблієнко Оксану Пилипівну, сьогодні привітали Васильківський міський голова Наталія Баласинович, секретар міської ради Богдан Шевчук, Митницький сільський староста Микола Бардис, родина та гості.

Оксана Пилипівна – ветеран праці, учасник Другої Світової війни, турботлива матуся, народила та виховала двох синів, любляча бабуся, бо має чотирьох онуків, та щаслива прабабуся, бо доля подарувала їй щасливі дні побавитись з правнуком.
Ювілярка пройшла велику життєву школу крізь ті випробування, що приготувала їй історія у минулому столітті, долаючи найтяжчі випробування голодомору та воєнного часу, але сьогодні, як і завжди, усміхнена і щира, радіє своїй великій родині та допомагає порадами.
Від усієї васильківської громади вітаємо з прекрасним ювілеєм, адже прожити ціле століття – це щедрий дар Всевишнього! Бажаємо Божої ласки та міцного здоров’я ще на довгі роки.
 

Trackback from your site.

Leave a comment