ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради  «Про встановлення норм водопостачання та  водовідведення для населення, підприємств та організацій міста Василькова» з відповідним аналізом регуляторного впливу.

Written on . Posted in ККП

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб оприлюднюється  проєкт рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради «Про встановлення норм водопостачання  та  водовідведення для населення, підприємств та організацій  міста Василькова».

Розробник проекту регуляторного акту – КП «ККП м. Василькова».

Проект спрямований на приведення у відповідність з економічно  обгрунтованими витратами розрахунків щодо забезпечення належного надання споживачам послуг, забезпечення прозорості в нарахуваннях  за спожиті послуги, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності та захисті їх законних прав та інтересів.

Нарахування за надані послуги з водопостачання та водовідведення здійснюється в кубічних метрах, тому для зручності контролю за нарахуваннями норми води, пропонується норми встановити  в літрах та кубічних метрах.

Приведені в проекті рішення норми водопостачання та водовідведення збалансовані з плановою подачею води в місто і реалізацією послуг споживачам.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Васильківської міської ради в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі від юридичних та фізичних осіб  на протязі 30 календарних днів з дати оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу на офіційному сайті Васильківської міської ради за адресою:

08600 м. Васильків, вул. Гоголя,32.   Телефон: 04571 2-22-96

e-mail ujkg_2011@ukr.net

Директор КП «ККП м. Василькова»                                       О.В. Козак

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі