Щотижнева апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міський голова

🔰Сьогодні відбулась чергова щотижнева апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович та за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

✅Щодо роботи громадської вбиральні, яка розташована на дитячому майданчику в центрі міста доповів директор КП «ККП м. Василькова». Наразі всі будівельні роботи закінчені, вбиральня буде працювати у визначені години (орієнтовно взимку з 07.00 до 20.00 години, влітку з 07.00 до 22.00 години). Туалет зможуть безкоштовно відвідувати діти, пенсіонери та мешканці пільгових категорій населення.
✅ Керівник відділу освіти повідомила, що з наступного понеділка, 25 січня, усі загальноосвітні та позашкільні заклади розпочнуть свою роботу у звичному режимі.
✅ На минулому тижні управління соціального захисту населення здійснило виплати усіх державних допомог, пільг та субсидій.
✅ Для проведення прийомів громадян по селам було розроблено попередній графік виїзних прийомів. Після закінчення карантинних обмежень міський голова Наталія Баласинович буде раз на тиждень проводити прийоми у сільських громадах по визначених у графіку дням.
✅ Також відбулося обговорення питання проведення інтернету в с. Шевченківка. Наразі вже проведено переговори з провайдерами, які виконають роботи по підключенню села до інтернет мережі.
✅ Начальник управління пенсійного фонду доповіла, що управління працює і обслуговує відвідувачів з дотриманням усіх карантинних вимог, прийоми здійснюються за попереднім записом.
✅ По захворюваності на COVID-19 надана наступна інформація: на стаціонарі зараз знаходиться 184 особи, в інфекційному відділенні – 35 осіб (33 – з підтвердженим діагнозом, 2 – з підозрою). Також, за місяць зроблено 777 заборів на ПРЛ-тест, за 17 днів нового року зареєстровано 177 випадків захворювання на COVID-19, померло по місту 6 осіб.
✅ Начальник відділу молоді та спорту довела до відома сільських старост, що в місті працює Молодіжна рада та запросила активну молодь сіл до співпраці.
✅ Також, у Наталії Олександрівни виникли певні зауваження щодо роботи Васильківського міського спортивного комплексу, а саме тренувань футбольних колективів. Тому, було запропоновано зібрати представників футбольних клубів на спільну нараду щодо обговорення планів для подальшого розвитку футболу на території громади.
На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении
📣 Насамкінець наради було повідомлення щодо святкування Водохреща. Доводимо до відома мешканців міста та сіл, що в зв’язку із запровадженим локдауном, усі масові заходи проводити ЗАБОРОНЕНО. Прохання до тих, хто планує купання у свято Водохреща, бути вкрай обережними та дотримуватись правил безпеки на водоймах.

Trackback from your site.

Leave a comment