Позачергове засідання виконавчого комітету

Written by administrator on . Posted in Виконком

Сьогодні, під головуванням секретаря міської ради Шевчука Богдана Петровича, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении
Члени виконавчого комітету розглянули більше 30-ти питань порядку денного.
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении
Серед важливих – надання матеріальної допомоги мешканцям, які опинились у складних життєвих обставинах.
Керуючий справами виконавчого комітету Світлана Павлівна Борковська доповіла про ряд важливих для прийняття рішень, а саме: про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області; про затвердження складу постійно діючих комісій, створених при виконавчому комітеті міської ради; затвердження Положень про комісії та опікунську раду.
Також, були розглянуті питання житлових та майнових прав дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім”ї.
У зв”язку зі змінами у територіально-адміністративному устрої на засіданні комісії розглянули питання про організацію роботи комунальних підприємств в період проведення реорганізації сільських рад та затвердження тимчасової загальної чисельності працівників сільських рад, які реорганізуються шляхом приєднання до Васильківської міської ради Обухівського району Київської області.
Доречним буде нагадати, що до Васильківської міської ради можна звернутися за допомогою офіційного сайту міської ради http://vasylkiv.org/, на якому створено необхідну кількість механізмів таких як: Петиція https://petition.e-dem.ua/vasylkiv/, Електронне звернення http://vasylkiv.org/nadislati-elektronne-zvernennya/, Відкрите місто https://opencity.e-dem.ua/.
Також, через соціальні мережі Facebook сторінка Васильківська міська рада

https://www.facebook.com/vasylkivmiskrada

та Telegram Пульс Василькова https://t.me/puls_vasylkova, на яких завжди публікуються останні новини та достовірна інформація без фейків. Завжди раді співпраці.

Trackback from your site.

Leave a comment