Апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міський голова

11 січня 2021 року відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович та за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, представників громадських організацій, старост.

Відкриваючи нараду, Наталія Олександрівна привітала усіх з Новим роком та Різдвом, зупинилася на календарному плані роботи на тиждень, а також плануванні заходів, які необхідно вирішити в найкоротші терміни.
По основним службам соціального спрямування доповіли керівники.
Управління соціального захисту населення працює в дистанційному режимі. триває хід реорганізації надання послуг у старостинських округах, підготовлюється об”єднана електронна база даних.
Щодо роботи освітніх закладів: ДНЗ працюють у звичному режимі, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади перейшли на дистанційне навчання, відвідування басейну на період локдауну заборонено.
Також, на минулому тижні відбулася зустріч громади села Застугна з представниками управління ЖКГ та КП “ККП м. Василькова” щодо визначення порядку обслуговування багатоквартирних будинків.
Гострим питанням, яке потребує невідкладних заходів, залишається проблема стихійних сміттєзвалищ. Тому, Наталія Олександрівна запропонувала запровадити місячник боротьби з незаконними смітниками, створити робочу групу, яка буде проводити роботу з мешканцями по укладанню договорів на вивіз сміття у приватному секторі.
На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

Trackback from your site.

Leave a comment