Робоча апаратна нарада 28.12.2020 року

Written on . Posted in Міський голова, нарада

28 грудня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, старостами сіл та представниками громадських організацій.

В ході наради Наталія Олександрівна вкотре підняла питання по вивезенню сміття на території міста Василькова, адже на вихідні дні сміттєві баки знову були переповнені і компанія, яка відповідає за вивіз сміття, не виконала свої зобов”язання перед громадою.

Міським головою було дано доручення начальнику управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою вивчити питання дострокового розірвання договору з ТОВ “Раунд Рісайклінг”.

Також, Наталія Олександрівна вказала про необхідність інформування про заплановані заходи заздалегідь і в широкому форматі. “Це мають бути анонси не тільки у соціальних мережах, а й красиво оформлені оголошення на білбордах і сітілайтах міста, щоб люди могли ознайомитись із заходами та відвідати їх” – зазначила міський голова.

В продовжені наради до обговорення було включено питання відвідування лікувально-оздоровчого комплексу “Хвиля” дітьми сіл, опрацювати з директорами сільських шкіл графік та питання підвезення дітей.

Староста села Яцьки Порохня Анатолій Михайлович звернувся до міського голови Наталії Баласинович з проханням терміново вирішити питання транспортного сполучення між містом та селом.

“Попереду в усіх багато роботи, тому гуртуємось і працюємо на благо нашої великої громади”- звернулась до усіх присутніх Наталія Олександрівна по закінченню наради.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі