ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

Written by 1 admin on . Posted in Вшанування

25 грудня 1979 року розпочалося введення обмеженого континенту радянських військ до Афганістану. Ця подія відбулася 41 рік назад. Акція, яка планувалася як тимчасова і нетривала, вилилася у найкривавішу війну після Другої світової.

З нагоди 41-ї річниці введення військ до Афганістану у місті Василькові відбувся мітинг за участі адміністрації, ветеранів-інтернаціоналістів, депутатів міської ради, керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради, представників громадських організацій, громадськості.
Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього та покладено квіти до підніжжя пам’ятного знаку воїнам-афганцям. Протоієрей Олег провів поминальну літію за загиблими воїнами.
Вогненними дорогами Афганістану пройшли більше 200 призовників нашої Васильківської громади. Ця війна забрала життя 12-ти наших земляків, 1 пропав безвісти.
За проявлену відвагу, мужність, патріотизм, самовіддану службу, вірність військовій присязі та з нагоди 41-ї річниці з дня введення радянських військ до Афганістану ветерани афганської війни були відзначені грамотами Васильківської міської ради.
Бажаємо здоров’я, миру і злагоди усім, хто брав участь у тій жахливій війні, та схилимо голови перед пам’яттю загиблих.
 

Trackback from your site.

Leave a comment