Апаратна нарада 14 грудня 2020 року

Written on . Posted in нарада

14 грудня 2020 року відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович та за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, представників сільських громад та громадських організацій.

Основним питанням наради було відпрацювання заходів щодо подолання наслідків складних погодних умов по місту та селам.
На початку наради Наталія Олександрівна зазначила, що вихідні дні були не прості, в суботу роботи по розчищенню та посипанню доріг і тротуарів були проведені, в неділю знову був льодяний колапс. Запропонувала підключити до роботи працівників усіх комунальних підприємств, відділу благоустрою та провести роботу з підприємцями, які згідно Правил благоустрою мають утримувати території біля своїх торгових закладів в порядку.
Керівники управляючих компаній доповіли, що вихідні працювали в посиленому режимі, двірники розчищали під’їзди до будинків та прибудинкові території.
Начальник відділу освіти доповіла, що за повідомленням директорів загальноосвітніх закладів міста у школах на ранок понеділка присутні 80% дітей, інші хворіють та декілька класів переведені на дистанційне навчання.
Керівник фінансового управління доповіла, що усі розпорядники коштів подали свої Програми та потреби в коштах до проєкту бюджету громади на 2021 рік. Обсяги, зазначені розпорядниками коштів, перевищили можливість дохідної бази бюджету, тому Наталія Олександрівна запропонувала ще раз переглянути розрахунки та внести тільки ті заходи до формування бюджету на 2021 рік, які дійсно дуже необхідні.
Далі Васильківський міський голова Наталія Баласинович підняла тему зі стихійними сміттєзвалищами по місту: «Одним із головних пунктів моєї передвиборчої програми був пункт боротьби зі сміттям та приведення міста до привабливого стану. Вихід бачу тільки один – прибрати з фасадів вулиць сміттєві баки, огородити і закрити. Доступ для користування будуть мати тільки мешканці прилеглих будинків та спецтехніка для вивозу сміття за допомогою спеціальних ключів-магнітів. Якщо до 25 грудня 2020 року ці проблеми не будуть усунені, будемо шукати інші компанії для проведення послуг по вивезенню сміття».
Начальник служби у справах сім’ї та дітей доповів, що вже закуплено 1800 подарунків для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також вихованців дошкільних навчальних закладів.
Наприкінці наради представники сільських громад доповіли про ситуацію боротьби з ожеледицею, практично впорались своїми силами, але ще є проблеми, головною з яких є відсутність піщано-соляної суміші.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі