14 ГРУДНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Written on . Posted in Вшанування

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2020 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович, учасники-ліквідатори Чорнобильської АЕС, представники громадських організацій вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Слова вдячності ліквідаторам висловила Васильківський міський голова Наталія Баласинович: “Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Ви вчинили подвиг, який людство не забуде ніколи, Ви врятували нас, воюючи у мирний час з мирним атомом.

Наслідки цієї страшної аварії могли бути ще жахливішими, якби не мужність і жертовність героїв, в тому числі і наших земляків, які в перші години, дні техногенного лиха вступили у бій з невидимим ворогом і отримали смертельні дози радіації.

Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю усіх, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, хто через хвороби, спричинені Чорнобилем, відійшов у вічність.

Низький уклін і довічна вдячність Вам, рятівники!

Бажаю Вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, нехай у ваших домівках панує мир та злагода”.

До учасників ліквідації на ЧАЕС також звернувся голова Васильківської міської громадської організації “Союз Чорнобиль Україна” Володимир Підгорецький з побажаннями міцного здоров”я, добробуту, миру.

Учасники наслідків ліквідації  та члени родин загиблих ліквідаторів були нагороджені медалями, пам’ятними знаками, грамотами Васильківської міської ради за самовідданість і високий професіоналізм, мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Після закінчення заходу відбулося покладання квітів до пам”ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі