Васильківчанина притягнуто до адмінвідповідальності за неправдивий виклик поліції

Written by administrator on . Posted in Поліція

Щоденно на спецлінію «102» надходить безліч повідомлень від громадян про допомогу. Але, на жаль, серед них зустрічаються і неправдиві, хибні виклики.
Протягом поточного року співробітники Васильківського відділу поліції склали 584 адмінматеріали за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.Так, вночі на спецлінію «102» надійшло повідомлення від 30-річного жителя Васильківщини про те, що невідомий чоловік вдарив його, забрав гаманець з коштами та  заволодів автомобілем «Mitsubishi Lancer».
На місце події оперативно прибув наряд групи реагування патрульної поліції. З’ясувалося, що заявник перебував у нетверезому стані та зробив неправдивий виклик. Жодного факту, який підтвердив би розповідь потерпілого, не було.
Відносно чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст.183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Чоловіку загрожує штраф від 51 до 119 гривень.
Шановні громадяни, будьте законослухняні та пам’ятайте, що повідомляючи хибну інформацію ви порушуєте закон та ризикуєте життям інших людей!  Їдучи на неправдивий виклик, спеціальні служби можуть  втратити дорогоцінні хвилини і чиєсь життя може опинитись під загрозою.

Trackback from your site.

Leave a comment