Відбулася перша сесія новообраної Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Сесія

01 грудня 2020 року відбулася перша сесія новообраної Васильківської міської ради VIII скликання Обухівського району Київської області.

Заступник голови Васильківської міської територіальної виборчої комісії зачитав Постанову № 83 від 30.11.2020 року про реєстрацію депутатів Васильківської міської ради Обухівського району Київської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі та оголосив список 34-х новообраних депутатів міської ради.

Васильківській громаді була представлена нова очільниця Васильківської міської ради Наталія Олександрівна Баласинович.

У своєму виступі Наталія Олександрівна зазначила: “Сьогодні найважливіший день у моєму житті, я йду разом з Вами виконувати цю важливу місію – служити громаді Васильківської ОТГ! Вітаю всіх новообраних депутатів з обранням та закликаю до єдності заради блага усіх мешканців і розвитку успішної об’єднаної територіальної громади”.

Володимир Сабадаш – екс-очільник Васильківської міської ради, а нині депутат Київської обласної ради, привітав Наталію Баласинович з перемогою на місцевих виборах та обранням Васильківським міським головою, а також подякував усім депутатам минулого скликання за плідну, злагоджену роботу на благо міста Василькова.

На сесії були присутні депутати Київської обласної ради, керівники структуринх підрозділів Васильківської міської ради, голови сільських та селищних рад, представники трудових колективів установ міста, васильківська громада.

Trackback from your site.

Leave a comment