Бережіть своє житло від пожеж

Written by administrator on . Posted in Васильківський РВ ГУ ДСНС

Настала осінь, погода вже не радує нас своїм теплом, розпочався опалювальний сезон.
Поступово у житлових будинках стає холодно і волого, через що мешканці вимушені обігрівати свої оселі у різноманітні способи.Зазвичай громадяни використовують для цього електрообігрівачі, а в деяких випадках навіть газові плити.
Насамперед, слід зазначити, що користуватися для опалення приміщень газовою плитою категорично не можна, так як це може призвести до витоку газу, отруєння ним людей та навіть до подальшого вибуху газоповітряної суміші.Застосування для обігріву приміщень електронагрівальних приладів допустимо, однак при цьому необхідно бути вкрай обачними та додержуватись правил пожежної безпеки.
Тож, працівники Васильківського районного відділу нагадють мешканцям Васильківщини ці основні правила:
– електрообігрівачі можна використовувати лише заводського виробництва;
– не можна накривати опалювальні прилади, сушити на них або поруч із ними білизну;
– не слід залишати електрообігрівач увімкненим до електромережі, навіть якщо ви вимкнули перемикач на самому приладі;
– йдучи з дому обов’язково переконайтесь, чи дійсно ви все вимкнули.
Також слід пам’ятати, що обігрівальні прилади споживають багато електроенергії та дають велике навантаження на електромережу будинку.
Якщо ви відчули запах горілої ізоляції або сильне нагрівання електродротів, розеток, чи у вашій оселі постійно перегорають та відключаються запобіжники на електролічильнику – це вірна ознака того, що електромережа будинку вже перевантажена та подальша експлуатація електрообігрівача дуже небезпечна!
Бережіть своє життя! Лише дотримуючись цих елементарних правил з експлуатації опалювальних приладів можна уникнути трагедії!
У разі пожежі негайно телефонуйте до служби порятунку за номером «101»!

Trackback from your site.

Leave a comment