ФОП – платники єдиного податку, надавачі послуг за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування,  обсяг яких перевищив 1,0 млн грн, зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО

Written by administrator on . Posted in Податкова

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що  фізичні особи – підприємці платники – єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищив 1000000 грн., зобов’язані при провадженні своєї господарської діяльності застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ППРО) з видачею в обов’язковому порядку розрахункового документа встановленої форми на повну суму проведеної операції або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків.

Через РРО та/або ПРРО проводиться уся сума виручки, отримана за такими договорами, тобто, як вартість товарів (робіт, послуг), так і сума отриманої винагороди повіреного агента.

Дізнавайтеся про всі  новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Підписуйтеся на telegram-канал Державної податкової служби України  https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Сформувати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів можна дистанційно у режимі On-line

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – Надавач), становить 2 (два) роки з моменту їх формування.

Звертаємо увагу, що сформувати повторно сертифікати можна дистанційно,  за електронним запитом у режимі On-line на офіційному інформаційному ресурсі  Надавача за посиланням: Головна/«Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом»/On-line (https://acskidd.gov.ua/manage-certificates) або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1».  

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

– чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

 – незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

 -особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим. 

Не пізніше дня, що передує дню закінчення строку чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Надавача користувач може повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом On-line або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1».

Для уникнення помилок при повторному (дистанційному) формуванні сертифікатів за електронним запитом рекомендуємо здійснювати дане формування за декілька днів до закінчення строку чинності сертифікатів.

Перевіряти терміни дії кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів можна на офіційному інформаційному ресурсі Надавача (https://acskidd.gov.ua).

Дізнавайтеся про всі  новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Підписуйтеся на telegram-канал Державної податкової служби України  https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

«Сплата майнових податків забезпечила місцевим скарбницям надходження на суму 1,7 мільярда гривень», – Олександр Загорський  

Як повідомив очільник податкової служби Київщини Олександр Загорський, сплата майнових податків принесла місцевим скарбницям пристоличного регіону 1,7 мільярда гривень. 

Зокрема, Загорський зазначив, що найбільшу суму забезпечила сплата земельного податку. Так, станом на 1 листопада 2020 року землевласники та орендарі перерахували до бюджетів 1,2 мільярда гривень. Переважно більшу частину забезпечили юридичні особи: 1 мільярд гривень з темпом приросту в 1%  або 10,3 млн грн. Решту сплатили фізичні особи – 210,3 млн грн., що на 2% або 28,4 млн грн. більше за відповідний показник минулого року.  

На другому за обсягом надходжень – податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Цьогоріч, за інформацією Олександра Загорського, до бюджетів територіальних громад власники нерухомості перерахували 434 мільйонів гривень, що на 17% або 63,1 млн грн більше, аніж торік. «Традиційно більшу суму сплатили юридичні особи: 298,2 млн грн. з динамікою приросту 13% або 35 мільйонів гривень додаткових коштів. У свою чергу, фізичні особи сплатили 135,6 млн грн, прискоривши темп зростання на 26%, що у грошовому вираженні дорівнює 28,1 млн грн», – повідомив керівник податкової служби області. 

Власники елітних автомобілів перерахували до місцевих бюджетів 11 мільйонів гривень, з яких 6 мільйонів сплатили юридичні особи, решту – 5 млн грн – фізичні особи.  

«Майнові податки були та, безумовно, залишаються істотним джерелом наповнення місцевих бюджетів Київщини. 

 Плата за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок – їхня сукупність складає податок на майно, який є  бюджетоутворюючим у доходах місцевих бюджетів, а тому податкова  служба області разом з  органами місцевого самоврядування мають спільними зусиллями прагнути забезпечення  повноти сплати майнових податків всіма власниками майна на територіях місцевих громад області», – зазначив Олександр Загорський. 

Дізнавайтеся про всі  новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Підписуйтеся на telegram-канал Державної податкової служби України  https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment