Оголошення

Written on . Posted in Архітектура

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури і функціонального призначення території для будівництва і обслуговування багатоквартирних житлових будинків по військовому містечку №11 в м. Васильків Київської області з метою його розгляду з подальшим затвердженням.

Документація розроблена ТзОВ «НАУКОВО ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ КИЇВ-ПРОЕКТ».
Матеріали розробленого детального плану території для будівництва і обслуговування багатоквартирних житлових будинків по військовому містечку №11 в м. Васильків Київської області знаходяться в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.
Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради з дня опублікування терміном 1 (один) місяць.
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначити начальника управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради  Литвин Олену Володимирівну – тел. роб.: 2-48-45, 2-13-63 приймальня міського голови – тел. 2-22-51.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі