Надійність бізнес-партнера можна перевірити онлайн

Written on . Posted in Економіка

Нагадуємо платникам податків про можливість використання електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Для того, щоб перевірити надійність ділових партнерів, можна скористатись електронним сервісом «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який функціонує на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням.

Для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у контрагента – платника податків необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Система здійснить пошук по низці баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить про результати пошуку.

Оновлення інформації на вебпорталі щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (наявність заборгованості) відбувається щодня, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників у центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня. Крім того, щомісяця на офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється інформація про платників податків, які мають податковий борг.

Нагадаємо: для фізичних осіб в Електронному кабінеті об’єднано сервіси для громадян в окремий електронний кабінет. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою або через офіційний вебпортал ДПС.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ