МАЛІ ГРАНТИ ДЛЯ ОГС ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ЖІНОК ТА ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Written by administrator on . Posted in Економіка

Звертаємо увагу, що за даними інформаційно-довідкового порталу ГУРТ, оголошено конкурс, в рамках якого ООН Жінки підтримують заявки від організацій спрямовані на розвиток інституційного потенціалу або зміцнення організацій очолюваних жінками та правозахисних організацій. Дедлайн – 4 листопада 2020 року.

Конкурс заявок на малі гранти для організацій громадянського суспільства під керівництвом жінок та правозахисних організацій в рамках проєкту «Розбудова демократичного, мирного та ґендерно рівноправного суспільства в Україні», який реалізується структурою ООН Жінки.
ООН Жінки підтримує заявки від організацій спрямовані на розвиток інституційного потенціалу або зміцнення організацій очолюваних жінками та правозахисних організацій, які офіційно зареєстровані та діють в Україні, працюючи в напрямку локалізації порядку денного “Жінки. Мир. Безпека.” та/або діють у сфері реагування та відновлення після кризи пов’язаної з Covid-19 з урахуванням гендерних аспектів.
Кінцевий термін подання заявок: 4 листопада 2020 року
Мінімальний бюджет проєкту: 2500 доларів США
Максимальний бюджет проєкту: 20000 доларів США
Більше інформації про конкурс англійською мовою за посиланням shorturl.at/iknJK

Інформаційна сесія щодо Конкурсу відбудеться в режимі он-лайн 22 жовтня 2020 р. з 10.00 до 11.30. Будь ласка, зареєструйтесь на зустріч за наступним посиланням:
https://unwomen.zoom.us/meeting/register/tJcpc-qgrz4rHtJDMecTXURVuQO5LaZ8cALd
Посилання на онлайн-зустріч буде надано лише зареєстрованим учасникам.

Посилання на джерело інформації https://gurt.org.ua/news/grants/63683/

Trackback from your site.

Leave a comment