Корисні ноу-хау під час кризи

Written on . Posted in Економіка

У рамках своїх зусиль, спрямованих на підтримку десятків тисяч мікро-, малих та середніх підприємств, які постають перед викликами пандемії, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) створив навчальний та інформаційний онлайн-хаб з питань кризового менеджменту – Академію ноу-хау. Вона призначена спеціально для малих та мікропідприємств, які найбільше потребують практичної допомоги, щоб протистояти викликам коронавірусу в поточний момент, а також аби спланувати свою діяльність на майбутнє.

АКАДЕМІЯ НОУ-ХАУ

Онлайн-хаб «Корисні ноу-хау під час кризи», розміщений на платформі Академії ноу-хау, пропонує інтерактивне навчання, відеоролики галузевих експертів і актуальну для кожної країни інформацію про ресурси для мікро-, малих та середніх підприємств. До числа організацій, які беруть вагому участь у діяльності програми і надають для неї ресурси, входять провідні компанії у сфері консультування бізнесу – EY та PwC.
Програма підтримує малий бізнес у 30 економіках світу, у яких працює ЄБРР. Вона повністю безкоштовна і доступна англійською, арабською, російською, українською та турецькою  мовами.
Після проходження програми користувач отримує сертифікат про закінчення Академії ноу-хау ЄБРР.

ДОПОМАГАЄМО БІЗНЕСУ ПЕРЕЖИТИ НИНІШНЮ КРИЗУ

Хаб пропонує по-справжньому практичні рекомендації та інформацію для малого бізнесу, що можуть використовуватися будь-коли і тією мірою, якою необхідно, а також доступні на будь-якому пристрої.

-Інтерактивні навчальні матеріали «швидкого споживання», які включають тести, практичні ситуації та інструменти планування бізнесу.

-Відеоролики міжнародних галузевих експертів, у яких вони діляться своїм досвідом ведення бізнесу під час кризи й успішного подолання її наслідків.

-Інформація про місцеві джерела фінансової допомоги.

-Додаткові ресурси від провідних організацій, таких як PwC, EY і Королівський інститут персоналу та розвитку.

Програма складається з п’яти основних модулів, присвячених таким ключовим темам:
1) Антикризове управління: ваші клієнти та постачальники
2) Антикризове управління: основи фінансового менеджменту
3) Антикризове управління: фінансування вашого бізнесу
4) Антикризове управління: персонал – ваш ключовий актив
5) Антикризове управління: виклики управління та лідерства

Як зареєструватися?

Відвідайте, з комп’ютера або ноутбука, виберіть мову користувача та завершіть процедуру короткої реєстрації.
– Для мобільних пристроїв завантажте спеціальний додаток Go.Learn і, коли з’явиться запит, введіть “www.ebrdknowhowacademy.com” як URL-адресу платформи. Потім завершіть процес реєстрації.

    З повагою до Вас та до Вашого бізнесу.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі