6 млрд грн. Єдиного внеску перерахували платники Київщини за період січень-липень 2020 року

Written on . Posted in Податкова

За період січень-липень 2020 року платники Київщини перерахували до соціальних фондів майже 6 мільярдів гривень, збільшивши показник на 163,7 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський.

Найбільші суми на соціальне забезпечення сплатили підприємці, які ведуть свою діяльність на територіях Білоцерківського управління – 1,1 млрд грн, Бориспільського та Києво-Святошинського управлінь – по 1 мільярду гривень відповідно.

Окремо Загорський повідомив про скорочення боргу з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування: «Протягом липня поточного року у результаті співпраці між податковою службою області, Головним управлінням Пенсійного фонду та органами виконавчої влади борг з єдиного внеску зменшився на 64,3 млн грн або 10%».

Водночас ГУ ДПС у Київській області нагадує, що з метою додаткової підтримки платників податків під час карантину законодавством передбачено звільнення від сплати єдиного внеску за себе фізичних осіб – підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства на період з 01 березня по 31 травня 2020 року, та передбачено незастосування по останній календарний день місяця, в якому завершується дія карантину штрафних санкцій та пені за вчинені порушення законодавства з єдиного внеску.

ГУ ДПС у Київській області

Як отримати витяг з реєстру платників єдиного податку юридичною особою – платником ЄП ІІІ-ІУ груп

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що платник єдиного податку за бажанням може безоплатно та безумовно отримати у контролюючому органі за місцем податкової адреси (у тому числі отримати в електронному вигляді) витяг з реєстру платників єдиного податку (далі – Витяг).

Строк надання Витягу для зареєстрованих платників єдиного податку не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку (далі – Запит), а для суб’єктів господарювання, які подали заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування, – двох робочих днів з дня надходження Запиту.

Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Форма Запиту та форма Витягу затверджені наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308.

У формі Запиту передбачено проставляння платником податків відмітки у полі «Спосіб отримання витягу», а саме, безпосередньо в контролюючому органі або в електронному вигляді.

Для отримання Витягу юридичній особі – платнику єдиного податку третьої або четвертої групи необхідно подати до контролюючого органу за місцем податкової адреси Заяву в один із таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МБ). Витяг отримується безпосередньо у контролюючому органі за місцем податкової адреси.

ГУ ДПС у Київській області

Зміни до законодавства, внесені Законом №786-ІХ, набули чинності з
8 серпня 2020 року

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що 08 серпня 2020 набрали чинності окремі норми Закону України від 14.07. 2020 року
№ 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців» (далі – Закон № 786), яким внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» №481/95-ВР (далі – Закон № 481).

Зміни, що набули чинності з 08.08.2020, зокрема, передбачають:

зміну опису підакцизних товарів (продукції) згідно з УКТ ЗЕД, зокрема, пального;

зміни у процедурі проведення перевірок: виключено норми, які надавали право контролюючим органам при перевірці оформлення працівників опитувати їх та роботодавців про виплачені пасивні доходи та інші додаткові блага та відшкодування; на період дії карантину контролюючим органам надано право проводити документальні позапланові перевірки за зверненнями платника податків;

визначення першим місячним звітним періодом для платників ПДВ, які сплачують єдиний податок, липень 2020 року;

зменшення розмірів штрафів за порушення платниками ПДВ граничного строку для реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних:

у разі відсутності реєстрації – 2,5 % (було 5 %) від обсягу постачання без ПДВ, але не більше 1700 гривень (було 3 400 гривень);

у разі несвоєчасної реєстрації – 1 % (було 2 %) від обсягу постачання без ПДВ, але не більше 510 гривень (було 1 020 гривень).

Зміни у Законі № 481 передбачають, зокрема, незастосування відповідальності, визначеної окремими нормами ст.17 Закону № 481, починаючи з 23 травня 2020 до 31 грудня 2020 включно для СГ, які здійснюють виробництво, імпорт, експорт, оптову і роздрібну торгівлю, зберігання палив рідких, на основі газойлів (дизпаливо), менш як 85 об. % яких, включаючи витрати, переганяється при температурі 350° C (за методом ISO 3405, еквівалентним методу ASTM D 86), базових олив та інших мастильних матеріалів, інших дистилятів, які під час фракційної розгонки за методом ISO 3405 (або аналогічним методом ASTM D 86) при температурі 350° С та атмосферному тиску переганяються не більше 35 об. % (коди згідно з УКТ ЗЕД 2710 19 62 00 – 2710 19 68, 2710 19 71 00, 2710 19 75 00, 2710 19 99 00, 2710 20 31 00, 2710 20 35 00, 2710 20 39 00), розчинників або розріджувачів на основі метанолу, інших готових сумішей на основі метанолу (код згідно з УКТ ЗЕД 3814 00 90 90), при здійсненні виробництва, імпорту, експорту, оптової і роздрібної торгівлі, зберігання таких товарів.

ГУ ДПС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ