Розширена апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

10 серпня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, начальниками міськрайонних служб, відділів, управлінь.В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

За повідомленням начальника Васильківського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Олександра Сука за минулий тиждень в місті виникла 1 пожежа. Щоденно проводяться рейди та роз”яснювальна робота з відпочиваючими в лісових зонах та на водних об”єктах. 

Начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові повідомила, що з 1 липня змінився розмір пенсії – 1712 грн. Пенсії виплачуються вчасно, постійно здійснюються прийоми громадян з дотриманням карантинних умов.

По ситуації в місті Василькові щодо захворюваності на COVID – 19 керівники медичних установ Ярослава Августинович та Лідія Пацало доповіли, що за минулий тиждень підтверджено діагноз у 12 осіб. Наразі у Васильківській ЦРЛ знаходиться 29 осіб з підтвердженим діагнозом, 2 – з підозрою. 1 людина проходить лікування в реанімаційному відділенні (середня тяжкість захворювання). Також, Лідія Миколаївна повідомила, що засобів індивідуального захисту в лікарні є в достатній кількості та закликала не ставитись легковажно до COVID-19, адже коронавірус набирає обертів — про це свідчить і кількість нових хворих, і кількість госпіталізацій. Дотримання епідеміологічних правил — це найголовніше, що можна зробити у боротьбі з коронавірусною хворобою.

Начальник відділу освіти Лілія Козак поінформувала присутніх, що на минулому тижні міським головою був здійснений об’їзд закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти міста з метою проаналізувати стан підготовки до нового навчального року. Заклади освіти готові розпочати новий навчальний рік. Залишається завершити окремі поточні та капітальні ремонти приміщень, а також ремонт харчоблоків Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 та Васильківського академічного ліцею «Престиж».

Начальник управління соціального захисту населення Людмила Бурсова прозвітувала про роботу управління за 7 місяців 2020 року та повідомила, що номер телефону приймальної управління змінився на номер телефону (04571) -2-22-88.

За підсумками наради міський голова Володимир Сабадаш дав відповідні доручення заступникам та керівникам до виконання.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі