Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міський голова, нарада

03 серпня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету та керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради.

В ході наради були обговорені актуальні питання життєдіяльності міста за минулий робочий тиждень.

Про кількість хворих на COVID-19 по місту доповів заступник міського голови Леонід Перепелиця, який зазначив, що станом на 01 серпня 2020 року в КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ» проходять лікування:

В інфекційному відділенні 12 пацієнтів:

  • 9 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19;
  • 3 пацієнти з підозрою на COVID-19. Очікуються результати ПЛР-тестування.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії 2 пацієнта з підтвердженим діагнозом COVID-19:

  • 1 пацієнт у вкрай тяжкому нестабільному стані перебуває на ШВЛ. Стан його ускладнений тяжкими супутніми захворюваннями;
  • 1 пацієнт в стані середнього ступеню важкості та має тяжке супутнє захворювання.

Міський голова наголосив на тому, що карантин в Україні продовжено до 31 серпня і закликав дотримуватись усіх необхідних правил безпеки. Також повідомив, що з 03 серпня Україна розподілена на 4 карантинні зони в залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих районах (зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень) епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Київська область знаходиться у “зеленій” зоні.

Інформація щодо пориву на мережі водопостачання по вулицям Комарова-Польова надійшла від директора КП “ККП м. Василькова”. Стало відомо, що станом на ранок 03 серпня ремонтна бригада приступила до ліквідації наслідків аварії. Також було повідомлено, що розроблена проєктно-кошторисна документація на будівництво станції обеззалізнення води.

Міський голова дав доручення директору комунального підприємства “ККП м. Василькова” підготувати інформацію по водогону Тракторна-Соборна.

До управління соціального захисту населення надійшли кошти на оплату пільг та субсидій. Також, керівник управління повідомила інформацію щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій, про що сказано в Постанові Кабінету Міністрів №632. Відповідно до Постанови, запроваджуються однакові підходи при наданні державної допомоги малозабезпеченим сім”ям та одиноким матерям.

Управління з питань економіки та власності оголосило конкурс до Дня підприємця для суб”єктів господарювання. Вся необхідна інформація для участі у конкурсі знаходиться на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.

За інформацією начальника відділу освіти 4 дошкільні навчальні заклади продовжують працювати у звичному режимі. З 10 серпня 2020 року розпочнеться засідання комісії по формуванню нових груп у закладах дошкільної освіти. У загальноосвітніх навчальних закладах продовжують проводитися поточні ремонтні роботи.

Начальник відділу культури інформувала, що 01 серпня 2020 року відбулася екскурсія “Змієві вали. Васильківські Карпати”.

У сфері молодіжної політики 31 липня відбулося засідання молодіжної ради, на якому були розглянуті питання:

  • Затвердження логотипу Молодіжної ради.
  • Аналіз можливостей щодо утворення Молодіжного центру.
  • Залучення до роботи волонтерів та всіх бажаючих, які не є членами Молодіжної ради.
  • Розгляд запланованих та аналіз реалізованих заходів.
  • Обговорення щодо реалізації спільних проєктів з Молодіжною радою Бучанської ОТГ та інше.

Також, керівник відділу молоді та спорту повідомила, що проведено аналіз спортивних заходів, які були заплановані, але не відбулися у зв”язку з карантином.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі