Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Written by administrator on . Posted in Без категорії

Вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості стали переможцями Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яку проводив Український Державний Центр Позашкільної освіти (Наказ УДЦПО від 10 липня 2020 р. № 07-01).У номінації «Писанкарство» – І місце – Козак Олександр, вихованець Народної школи писанкарства «Дивосвіт», за роботу «Хрещата», керівник Турукіна Леся Володимирівна.

У номінації «Народна лялька» – ІІ місце – Іванець Ірина, вихованка Народної творчої майстерні «Світ сувенірів», за роботу «Берегиня», керівник Чепурда Лариса Володимирівна.

У номінації «Паперова пластика та оригамі» – ІІ– місце Воронка Катерина, вихованка гуртка«Виготовлення іграшок та сувенірів», за роботу «Троїсті музики», керівник Шишацька Людмила
Миколаївна.

У номінації «М’яка іграшка» – ІІ місце – Твердохліб Наталія, вихованка Арт – студії «Колорит» за роботу «Йшла лисичка стежкою, спідничка з мережкою», керівник Канцедал Вікторія Віталіївна.

Trackback from your site.

Leave a comment