Київські аудитори протягом І півріччя 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель загальною вартістю 2,8 млрд грн

Written on . Posted in Без категорії

За результатами державного фінансового контролю у сфері публічних закупівель впродовж І півріччя 2020 року фахівці Північного офісу Держаудитслужби провели моніторинг 354 процедур закупівлі товарів, робіт  та послуг загальною очікуваною вартістю 4,5 млрд грн.

У 74% випадків (262 заходи контролю) виявлено порушення законодавства у сфері публічних закупівель при проведенні замовниками процедур закупівель загальною вартістю понад 2,8 млрд грн.

За результатами моніторингу процедур закупівель попереджено витрат коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушенням законодавства, на суму 428,7 млн грн, з яких відмінено 30 закупівель загальною очікуваною вартістю 246,5 млн грн та розірвано 28 договорів на загальну суму 182,2 млн грн.

Серед найпоширеніших порушень – проведення переговорної процедури за відсутності визначених законодавством підстав, невідхилення замовником тендерної пропозиції учасника, яка не відповідала умовам тендерної документації, або безпідставне відхилення найбільш економічно вигідних тендерних пропозицій.

Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Trackback from your site.

Leave a comment