Дохід Державного бюджету зріс на 827 мільйонів гривень, – Олександр Загорський

Written by administrator on . Posted in Податкова

За перше півріччя 2020 року платники податків Київщини перерахували 7,2 млрд грн до Державного бюджету. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він повідомив, що цей показник зріс на 827 млн грн або 13% порівняно з відповідним періодом минулого року.  

Загорський також зазначив, що найбільші суми податкових платежів надійшли від суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на територіях обслуговування Києво-Святошинського управління – 1,4 млрд грн, Бориспільського – 1,1 млрд грн., а також Білоцерківського управління – 963 млн грн.

У розрізі основних платежів очільник податкової служби пристоличного регіону повідомив, що традиційне лідерство  має сплата ПДВ. Так, за період січень – червень платники забезпечили надходження на суму 3,5 млрд грн. Це на 645 млн грн або 23% більше, аніж було сплачено у січні-червні 2019 року.  

Зі своїх доходів мешканці регіону сплатили 1,6 млрд грн ПДФО з темпом приросту до відповідного періоду 2019 року майже 100 млн грн або 7%. 

На третьому місці за обсягом надходжень – податок на прибуток підприємства. За перше півріччя бізнес спрямував до державної скарбниці 1,5 млрд грн, збільшивши суму сплаченого податку на 92,5 млн грн або 7%.   

На підтримку збройних сил України платники Київщини спрямували 433,5 млн грн, що на 15 млн грн перевищує надходження того самого періоду 2019 року. 

ГУ ДФС у Київській області

Податківці Київщини упередили несплату 229 млн грн до бюджету за період січень-червень

Протягом січня-червня 2020 року управлінням податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування проведено 142 документальні перевірки, що на 168 перевірок менше, ніж за січень-червень 2019 року, в тому числі 59 планових та 83 позапланових перевірок.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 79,4 млн грн. Із донарахованих сум до бюджету вже надійшло 40,3 млн. гривень. Крім того, в ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму 1,2 млрд грн, що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначеного податку до бюджету на 229 млн грн. Також зменшено суму від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ в розмірі 20,1 млн. гривень.

Крім того, за січень-червень 2020 року проведено 635 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму
9,3 млн. грн., з яких 3,5 млн. грн. сплачено до бюджету.

ГУ ДФС у Київській області

Обережно: шахраї!

Управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області  повідомляє про випадки шахрайських дій з боку невстановлених осіб. Так, через сервіс «Пульс» надійшло повідомлення про можливе вчинення корупційного правопорушення податківцем Київщини. Втім, під час відпрацювання цього повідомлення, виявлено шахрайські дії з боку невстановлених осіб, які видавали себе за працівників ГУ ДПС у Київській області. Наразі відповідні матеріали спрямовані до Національної поліції. 

Про подібні випадки повідомляйте за телефоном 044 200 37 93 

044 200 37 50

044 200 37 93

ГУ ДФС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment