ДО ВІДОМА  СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ МІСТА

Written on . Posted in Економіка

До розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22 червня  2020 року  № 294 «Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  розпорядженням  голови Київської обласної державної адміністрації від 15 липня 2020 року  №340 внесені наступні зміни.

На період дії карантину заборонено:

–  робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень навинос;

–  проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім проведення кінопоказів у приміщеннях кінотеатрів та заходів закладами культури, за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

– діяльність закладів культури з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури.

Крім того, особливості діяльності та обмеження можуть встановлюватися за поданням головного державного санітарного лікаря області щодо: проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших крім:

– культурних заходів;

– роботи закладів культури;

– діяльності закладів харчування.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі