Ювенальні поліцейські склали  адміністративний протокол на матір, яка залишила 4-річного сина без нагляду

Written on . Posted in Поліція

Поки батьків не було вдома, хлопчик виліз на підвіконня з відкритим вікном на другому поверсі та грався.  На щастя, сусіди відразу помітили самотню дитину та викликали правоохоронців.

У вечірній час, 24-річна жінка залишила свою  малолітню дитину вдома без нагляду та пішла по справах. Поки матері не було, хлопчик розважався як міг та виліз гратися на підвіконня, згодом – почав плакати та кричати. Дитину помітили сусіди.  Мешканці багатоповерхівки намагалися заспокоїти хлопчика та просили злізти з підвіконника.  Також викликали поліцію, бо дверей у квартиру ніхто не відчиняв, а дитина могла випасти.
На щастя, обійшлося без жертв.
Співробітники ювенальної превенції Васильківського відділу поліції провели з батьками профілактичну бесіду, щодо виправлення ситуації та відносно матері склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Закликаємо батьків більше уваги приділяти дітям, не залишати їх без нагляду, розповідати про правила безпечної поведінки вдома та звертати увагу на небезпеку, яка може чекати їх у побуті.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі