АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written on . Posted in нарада

13 липня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради та її виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств та управляючих компаній.

До відділу звернень громадян, минулого тижня, надійшло 22 звернення від мешканців міста щодо відсутності водопостачання.

Начальник КП “ККП м. Василькова” проінформував, що ситуація з водопостачанням вирішується, у більшості районах міста водопостачання відновлено. На поточному робочому тижні будуть проводитися роботи по відновленню свердловини в мікрорайоні Піски, також готується проект на проведення реконструкції ще однієї свердловини.

В зв”язку з посиленням карантинних заходів, управління з питань економіки та власності поінформувало підприємців міста, які здійснюють торгівлю на промислово-господарчих ринках, в магазинах та супермаркетах, про постійний контроль, масочний режим і дезінфекцію приміщень та територій. Відбулося чергове засідання  розгляду проєктів, членами експертної групи, що організовує та контролює впровадження та реалізацію громадського бюджету в місті Василькові у 2020 році. На доопрацювання, у відповідні структурні підрозділи, направлено 5 проектів.

На обліку управління соціального захисту населення знаходиться 5760 осіб та 602 учасники АТО. Спеціалістами управління проведено роботу з суб’єктами господарювання  з метою погашення заборгованості та легалізації заробітної плати в місті Василькові.

У випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста завершується зовнішнє незалежне оцінювання. Дошкільні навчальні заклади міста відвідують близько 250 дітей.

На минулому тижні, спеціалісти відділу молоді та спорту разом з представниками молодіжної ради міста відвідали місто Бучу для обміну досвідом з молодіжною радою Бучанської ОТГ.

В серпня місяці планується проведення заходу з патріотичного виховання для молоді.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі