Робоча зустріч делегації Васильківщини з заступником голови КОДА Євгеном Калініним

Written by 1 admin on . Posted in Важливо!, Децентралізація, КОДА, Міський голова

Вже протягом двох тижнів громади міста Василькова і Васильківського району висловлюють свою позицію щодо збереження Васильківського району з адміністративним центром у місті Василькові.24 червня керівництво міста та району, депутати міських і районих рад, селищні та сільські голови вчергове провели зустріч з народним депутатом України Андрієм Клочко, який є головою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним.
Приємно визнати, що вислів “В єдності – сила громад” має таки свою силу, адже добробут та розвиток території залежить, насамперед, від дій та ініціатив самих мешканців.
25 червня у Київській обласній державній адміністрації знову відбулася зустріч делегації Васильківщини з заступником голови Київської ОДА Євгеном Калініним.
Беручи до уваги той факт, що попередньо не всі дані були вірно внесені при формуванні районів Київської області, а саме Василькова і Васильківського району, тому представники міста і району озвучили вагомі аргументи та висловили свої пропозиції щодо утворення та формування у Київській області Васильківського району з адміністративним центром у місті Василькові – це і чисельність населення, площа міста і району, економічний потенціал, розвиток медичної галузі, транспортне сполучення, логістика та інше.
Васильківський міський голова Володимир Сабадаш зазначив після зустрічі, що Васильків має всі переваги бути адміністративним центром Васильківського району.
Чекаємо! Разом ми сила!👍

 

Trackback from your site.

Leave a comment