Васильківська міська адміністрація занепокоєна станом сплати за доставку природного газу!

Written by administrator on . Posted in Важливо!

За оперативними даними станом на 18 червня заборгованість населення за надані послуги за доставку газу по м. Василькову становить понад 8 млн грн.

Відповідно до повідомлення АТ «Київоблгаз», кошти від сплати за доставку газу спрямовуються на планові ремонти газорозподільної системи, заміна зношених ділянок газопроводів, локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій та інші роботи необхідні до підготовки та своєчасного початку опалювального сезону.

Несвоєчасне проведення зазначених робіт ставить під загрозу своєчасний початок опалювального сезону у м. Василькові, а в деяких випадках і загрожує безпеці жителям району.

Для жителів Київщині розроблені сучасні сервіси для сплати онлайн. Завантажити рахунок за доставку газу і дистанційно оплатити послуги можна з Особистого кабінету на сайті 104.ua, за допомогою чат-бота Viber 7104.ua і через мобільні додатки 104Mobile або 104 MobileLight.

Газова компанія дякує усім своїм клієнтам, які знайшли можливість і своєчасно розрахувалися за доставку газу, зробивши свій внесок у безпеку газорозподільної системи Київської області.

Trackback from your site.

Leave a comment