Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міський голова, нарада

22 червня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради та її виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств та управляючих компаній.

На початку наради, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, присутні хвилиною мовчання вшанували пам”ять загиблих у ці страшні воєнні роки.

Володимир Іванович дав доручення начальнику відділу звернень громадян поінформувати мешканку міста, яка зверталась із заявою по вулиці Донбасівська, що виїзд на об”єкт міським головою та начальником КП “ККП м. Василькова” відбудеться 23 червня 2020 року.

В зв”язку з посиленням карантинних заходів, управління з питань економіки та власності поінформувало підприємців міста, які здійснюють торгівлю на промислово-господарчих ринках, в магазинах та супермаркетах, про постійний контроль, масочний режим і дезінфекцію приміщень та територій.

Спеціалістами управління соціального захисту населення проводиться роз”яснювальна робота щодо недопущення до роботи осіб, у яких офіційно  не оформлена трудова діяльність.

У випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста 25 червня 2020 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Дошкільні навчальні заклади міста відвідують близько 250 дітей.

Служба у справах сім”ї та дітей на минулому тижні провела засідання робочої групи по наданню матеріальної допомоги та засідання комісії з питань захисту прав дітей. Також, сім”ї, які опинились у складних життєвих обставинах, отримали 350 продуктових наборів.

У відділі молоді та спорту триває підготовка документів щодо присвоєння І розряду вихованцям спортивних гуртків і секцій.

Trackback from your site.

Leave a comment