Апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by 1 admin on . Posted in Міський голова, нарада

15 червня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради та її виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств та управляючих компаній.

На початку наради Володимир Іванович подякував усім, хто прийшов 14 червня підтримати місто і район на Народне Віче, тим самим висловивши свою громадянську позицію щодо важливого питання сьогодення – залишення місту Василькову статусу адміністративного центру Васильківської міської ради.

Дав доручення начальнику відділу звернень громадян підготувати запитання, з якими звертались мешканці щодо особистих проблем та рішення, які вже прийняті щодо їх вирішення.

Керівник управління соціального захисту населення повідомила, що тривають виплати коштів на дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (постанова КМУ від 22.04.2020 № 329), а також по Програмі “Муніципальна няня” і учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС. Укладено 9 договорів із санаторіями для проходження реабілітації та оздоровлення учасникам бойових дій АТО/ООС та чорнобильцям.

Начальник відділу освіти довела до уваги присутніх, що Уряд скасував проведення пробного ЗНО. Також, доповіла, що відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів загалом складає 250 дошкільників.

По закладам культури тривають підготовчі роботи до поточних ремонтів, спеціалісти відділу культури складають сценарні плани заходів до міських свят та свят загальнодержавного значення.

Секретар міської ради повідомила, що триває опрацювання рішень, які подаються на чергове засідання сесії Васильківської міської ради. Також, довела міському голові і присутнім попердню інформацію щодо проведення перевірки тимчасових споруд у місті Василькові. Здійснено перервірку 55 таких споруд, де виявлено ряд порушень, про що, відповідно, по закінченню обстеження буде вказано у службовій записці.

 

Trackback from your site.

Leave a comment