Ювенальні поліцейські відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах: на одну матір складено адмінпротокол

Written by administrator on . Posted in Поліція

Під час рейду особлива увага зверталась на те, в яких умовах проживають діти та чи виконують дорослі батьківські обов’язки.
 
Співробітники ювенальної превенції Васильківського відділу  поліції спільно з представниками служби у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради відвідали сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час візитів працівники поліції провели профілактичні бесіди виховного характеру та перевірили чи виконують батьки свої обов’язки по вихованню дітей. Також приділили увагу зовнішньому вигляду неповнолітніх та умовам проживання родини.
Під особливу увагу правоохоронців потрапила сім’я з двома малолітніми  дітьми. 38-річна жінка не створила належних умов для проживання 3-річної доньки та 4-річного сина. З матір’ю  було проведено профілактичну бесіду, щодо виправлення ситуації та складено адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).
Поліцейські закликають дорослих бути уважними, відповідальними, приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім проблемам.

Trackback from your site.

Leave a comment