Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міський голова, нарада

1 червня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада за участі заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній.

На початку наради міський голова Володимир Сабадаш підняв питання переглянути пропозиції щодо встановлення у місті Василькові пам”ятного знаку Воїнам АТО.

Інформацію щодо захворюваності на коронавірус по місту та роботу закладів, яким  дозволено свою діяльність з 1 червня (згідно з рішенням обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзичайних ситуацій №117 від 29.05.2020) надав заступник міського голови Леонід Перепелиця.

Начальник фінансового управління Тамара Степаненко повідомила, що відпускні педагогам буде виплачено як і в минулих роках, все і одразу.

До управління соціального захисту населення вже надійшло 62 заяви на виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям. Також, начальник управління Людмила Бурсова доповіла, що за травень було доставлено 3000 продуктових наборів мешканцям, які  потребували допомоги і, в зв”язку з карантином, не могли виходити зі своїх помешкань.

Начальник відділу освіти Лілія Козак доповіла, що з сьогоднішнього дня відновили свою роботу дошкільні навчальні заклади міста, останній дзвінок в усіх загальноосвітніх навчальних закладах відбувся в он-лайн режимі. Також, повідомила, що 15-17 червня відбудеться пробне незалежне оцінювання для випускників шкіл.

Станом на сьогодні по місту курсує 12 автобусів, водії перед рейсом проходять огляд лікаря, транспорт перед виїздом на рейс дезінфікується, водії слідкують, щоб громадяни не порушували протиепідемічних вимог і перебували в транспорті тільки в захисних масках – зазначив керівник КП “Васильківміськпарктранс” Ігор Савріцький.

Секретар міської ради Оксана Перінська повідомила, що подано вже 250 земельних питань на сесію, але, відповідно до Закону, підписаного Президентом України від 02 квітня 2020 року, сесійні засідання можуть відбуватись тільки в он-лайн режимі і тільки з питань, які потребують швидкого рішення. Тому, поки що треба чекати на нові роз”яснення Уряду.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment