Вітаємо з завершенням навчального 2019-2020 року!

Written by 1 admin on . Posted in Освіта

Дорогі васильківські школярі, шановні педагоги і батьки!
Від імені Васильківського міського голови Володимира Сабадаша, Васильківської міської ради та її виконавчого комітету вітаємо Вас з завершенням навчального 2019-2020 року!Цьогоріч буденні навчальні дні пройшли без звичних уроків за партами, шкільні коридори засумували без галасливих дітлахів, останній дзвоник традиційно не сповістив усіх про довгоочікувані канікули, а щасливі випускники не зберуться на випускний бал у центрі міста і не покружляють у вальсі.
Але, на сьогодні головне, що усі здорові!
Бажаємо дітям гарно відпочити влітку, насолодитись теплими сонячними днями, набратись незабутніх вражень і сил перед початком нового етапу навчання.
Випускникам побажаємо, щоб шлях у доросле життя був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя.
Висловлюємо безмежну подяку вчителям за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів. Ви доклали максимум зусиль, щоб в короткий термін опанувати нові технології і провести навчальний процес у дистанційному форматі.
Батькам зичимо, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.
Тож вітаємо усіх з закінченням ще одного навчального року!

Trackback from your site.

Leave a comment