Дошкільні навчальні заклади міста Василькова відновлюють свою роботу з 1 червня 2020 року.

Written on . Posted in Діти, Освіта

?Дошкільні навчальні заклади міста Василькова відновлюють свою роботу з 1 червня 2020 року.
?Всі ми мусимо усвідомити: так, як раніше, вже не буде. Карантин вніс корективи в звичне життя, і дитячі садки працюватимуть за нових умов з дотриманням низки санітарних вимог.1. До дитячих садків не допускатимуться діти та працівники із ознаками гострих респіраторних захворювань та температурою вище 37,2.
2. Дотримання соціальної дистанції (як би не скучила дітвора один за одним, обійми, поцілунки в умовах епідемії під табу. Поясніть дитині, що таке інфекція, як вона передається і чим небезпечна. Переконайте, що поки необхідно утриматися від фізичного контакту з іншими дітьми. Роз’яснювальну роботу будуть проводити і педагоги, але перше слово за батьками).
3. Гігієна і дезінфекція (у відповідності до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України ніхто, крім працівників і вихованців, не може заходити у будівлю садочку. На час карантину вихователь повинен зустрічати дітей і батьків на вулиці. Батьки або особи, які супроводжують дітей, мають бути у масках).
4. Правило іграшок (улюблені ляльки, машинки, трансформери залишаються вдома. Приносити свої іграшки до дитсадка не можна! На час адаптивного карантину під забороною м’які іграшки. Їх в групах не буде. Як не буде і килимів для гри. Більшу частину часу діти проводитимуть на свіжому повітрі).
?Це не повний перелік вимог, тому варто з увагою дослухатися до порад та рекомендацій, які надаватимуть працівники ДНЗ. Будьте здорові!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі