Ювенальні поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності матір за неналежне виконання батьківських обов’язків

Written by administrator on . Posted in Поліція

Поліцейські на постійній основі перевіряють сім’ї, які опинитися в складних життєвих обставинах. Адже, найчастіше, саме в таких сім’ях батьки не приділяють уваги своїм дітям, не займаються їх вихованням.

Співробітники ювенальної превенції Васильківського відділу поліції спільно з представниками служби у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради відвідали 4 такі родини та перевірили, як у них турбуються про безпеку та потреби дітей, зокрема в умовах карантинних обмежень.
Комісія провела профілактичну роботу з дорослими та нагадала про відповідальність за недотримання батьківських обов’язків. Також, перевірила фізичний і психологічний стан дітей, їх зовнішній вигляд та умови проживання.
Під особливу увагу потрапила сім’я з двома малолітніми дітьми, яким 1,5 роки та 5 місяців. Батько та мати не працюють, зловживають спиртним та неодноразово залишати дітей на догляд іншим особам. З батьками було проведено профілактичну бесіду, щодо виправлення ситуації та відносно матері складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Поліцейські закликають батьків бути уважними, відповідальними, більше уваги приділяти своїм дітям та дбати про їх безпеку, особливо під час карантину.

Trackback from your site.

Leave a comment