ЗАКОНОМ ПРОДОВЖЕНО ДІЮ ПОДАТКОВИХ ПІЛЬГ ТА СПРОЩЕНИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРОЦЕДУР ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ

Written by 1 admin on . Posted in Податки

Сьогодні, 13 травня 2020 року, на позачерговому пленарному засіданні  Верховної Ради України в другому читанні прийнято Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Законом, зокрема, продовжено:

  • строк незастосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства з 1 березня по останній календарний день місяця, в якому уряд оголосить про закінчення дії карантину;
  • строк ненарахування пені;
  • мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок;
  • строк дії Закону України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”.

Законом звільнено від сплати ЄСВ для підприємців до 31 травня 2020 року. До 30 червня будуть звільнені від оподаткування ПДФО 300% доплати медикам (без втрат для місцевих бюджетів).

На період з 02 квітня 2020 року допомогу по частковому безробіттю звільнили від оподаткування ПДФО та військовим збором.

До кінця останнього місяця карантину призупинили строки розгляду скарг платників податків, надання індивідуальних податкових консультацій та відповідей платників на запити податкової.

Проект Закону зареєстровано за №3329-д.

Trackback from your site.

Leave a comment