КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ!

Written by 1 admin on . Posted in Економіка

Як повідомляє Асоціація малих міст України, команда  юридичної фірми ASA створила платформу з відповідями на найпопулярніші питання, які виникають під час карантину у малого та середнього бізнесу.

Готові юридичні рецепти, що розміщені на платформі, допоможуть бізнесу після карантину і вбережуть від можливості бути втягнутим у судові процеси, адже  відповіді на спірні питання є вже сьогодні.

На платформі власники та управлінці бізнесів знайдуть розгорнуті консультації з низки «гарячих» питань, які виникають щодня під час карантину та дистанційної роботи. На платформі розміщені шаблони основних документів, які поділені на розділи: трудові, договірні відносини, податки, довідки ТПП, суди тощо.

Якщо користувач не знайде необхідної відповіді щодо діяльності свого бізнесу на час запроваджених карантинних заходів, він може залишити питання на платформі та отримати відповідь від правників — свого роду готові рішення, які допоможуть вирішити проблему ще на етапі її виникнення.

Наразі, на платформі усі документи є у вільному доступі, інформація буде оновлюватися у відповідності до змін законодавства та питань, які будуть надходити від підприємців.

Звертаємо увагу на лінк платформи: https://asalfg.com/lawyer-home

Trackback from your site.

Leave a comment