Звернення Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Written by 1 admin on . Posted in Cвята

Дорогі ветерани Другої світової війни! Шановна васильківська громадо!

8-9 травня Україна вшановує пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни, усіх, хто витримав нелюдську ношу війни. Мільйони особистих історій, горе кожного, хто втратив на війні рідних і близьких, – ось що стоїть за словами «Друга світова». Жодна інша країна Європи у Другій світовій війні не зазнала такої наруги та людських втрат, як Україна.

Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї перемоги над нацизмом.

Для мене велика честь засвідчити свою повагу від усієї нашої васильківської громади ветеранам війни, які проживають у нашому місті і згадують сьогодні разом з нами своїх товаришів і бойових побратимів.

Дорогі ветерани! Учасники бойових дій та партизанського руху, колишні в’язні концтаборів і діти війни. Прийміть сердечні вітання та подяку за Ваш великий подвиг на фронті і в повоєнне життя, хай не болять Ваші рани, усім здоров”я міцного, добра, благополуччя й миру, радості та непохитної віри у завтрашній день!

Trackback from your site.

Leave a comment