Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта Васильківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території міста Васильків на 2021 рік». 

Written by 1 admin on . Posted in Економіка

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Васильківська міська рада оприлюднює проєкт рішення    Васильківської міської ради «Про встановлення  місцевих податків  і зборів на території міста Васильків на 2021 рік».

Розробник проєкту регуляторного акта: Робоча група з питань встановлення місцевих податків і зборів, тел.  (04571)2-47-34.

З метою одержання зауважень та пропозицій, електронну версію проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Васильківської міської ради в розділі «Регуляторна політика» за адресою: http://vasylkiv.org/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornix/ не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення  цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті міської ради проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою:

– виконавчий комітет Васильківської міської ради (вул. Соборна, 56 м. Васильків, Київська обл., 08600, тел./факс: (04571) 2-22-59, zagvasl@ukr.net ;

– управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради (м. Васильків, вул. Володимирська, 43, тел. (04571) 2-22-75, economic_vasylkiv@ukr.net

Робоча група з питань встановлення місцевих податків і зборів

Голова робочої групи,

заступник міського голови                                        Леонід ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Trackback from your site.

Leave a comment