Звернення Васильківського міського голови Володимира Сабадаша до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 34-х роковин Чорнобильської катастрофи

Written by 1 admin on . Posted in Вшанування

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, родини загиблих учасників ліквідації, васильківська громадо!

26-го квітня виповнюються 34-ті роковини страшної для всього людства аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день навічно вкарбувався в історію України трагічним днем.

Із нестихаючим болем у серцях згадуємо тих, хто поклав свої життя у боротьбі з ядерною смертю – пожежників, будівельників, військовослужбовців, персонал ЧАЕС, медиків, співробітників МВС, науковців, добровольців. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато з учасників ліквідації, на жаль, уже відійшли у вічність.

Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки Чорнобильської аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі! Бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ. Нехай ніколи не повториться шлях Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Trackback from your site.

Leave a comment