Президент України підписав закон щодо створення єдиного рахунку для сплати податків

Written by administrator on . Posted in Податкова

ГУ ДПС у Київській області інформує, що Президент України підписав Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” №559-IX, яким передбачається створення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, передбачених Податковим Кодексом. Єдиний рахунок для сплати податків буде відкрито для платників за їх згодою Державною казначейською службою України на центральному рівні.

Створення єдиного рахунку для сплати податків дозволить спростити сплату податкових платежів та сприятиме зменшенню кількості помилково або надміру сплачених грошових зобов’язань.

ГУ ДПС у Київській області

Рішення органів місцевого самоврядування щодо встановлених місцевих податків та зборів

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що з  Рішеннями органів місцевого самоврядування щодо встановлених місцевих податків та зборів на відповідній території платники податків можуть ознайомитись на вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua в рубриці «Рішення місцевих рад» або на вебпорталах регіональних органів податкової служби.

Також з метою ознайомлення з рішеннями органів місцевого самоврядування щодо встановлених місцевих податків та зборів  платники податків можуть звернутися до контролюючих органів за його місцезнаходженням або до відповідних органів місцевого самоврядування.

ГУ ДПС у Київській області

При декларуванні податкової знижки разом з декларацією подається довідка про отримані у звітному році доходи

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.п. «в» п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податків зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи за встановленою формою.

Платники податку зобов’язані на вимогу контролюючого органу та в межах його повноважень, визначених законодавством, пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку. Фізична особа, яка зобов’язана подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи, відповідно до вимог ПКУ, або має право скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу контролюючого органу надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи.

При цьому, п.п. «в» п. 176.2 ст. 176 ПКУ зобов’язує осіб, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, на вимогу платника податку подавати відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку.

ГУ ДПС у Київській області

Інформація про режим роботи, адреси розміщення пунктів реєстрації користувачів та перелік документів, необхідних для отримання КЕП

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що детальну інформацію щодо режиму роботи, адреси розміщення пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації) користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КНЕДП ІДД ДПС) можна отримати на офіційному інформаційному ресурсі КНЕДП ІДД ДПС (www.acskidd.gov.ua) за посиланням Головна/«Контакти»/«Пункти обслуговування» або Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»/«Пункти обслуговування».

Тут же у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» офіційного інформаційного ресурсу КНЕДП ІДД ДПС (www.acskidd.gov.ua/Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»), у підрозділі «Підготовка документів та реєстрація» наведено перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг.

ГУ ДПС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment