Керівником Васильківського відділу поліції призначено підполковника поліції Андрія Астаф’єва

Written by administrator on . Posted in Поліція

14 квітня керівник Головного управління поліції Київської області Андрій Нєбитов представив керівному складу Васильківського відділу поліції нового начальника.

Андрій Астаф’єв народився 18 квітня 1981 року в місті Ашхабат, республіки Туркменістан. В ранньому віці переїхав з родиною до міста Кіровоград. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2002 році з посади оперуповноваженого УМВС в Кіровоградській області, після закінчення Національної академії внутрішніх справ. В період з 2003 по 2019 рік працював на різних посадах, в тому числі й керівних. Зокрема обіймав посаду начальника Березанського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції та працював в Управлінні захисту економіки м. Києва. Останнім часом – в Управлінні стратегічних розслідувань в м. Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України по напрямку боротьби з організованими групами з ознаками корупції.

Новопризначений керівник наголосив, що усвідомлює високу відповідальність покладених на нього обов’язків та подякував керівнику поліції Київщини за довіру. Також, поспілкувався зі своїми заступниками та довів до відома пріоритетні завдання в роботі: «Забезпечення публічної безпеки та правопорядку, захист прав і свобод громадян, протидія злочинності, покращення оперативної обстановки та підвищення довіри громадян. Також наголосив на дотриманні поліцейськими дисципліни та законності, недопущенні правопорушень та надзвичайних подій серед особового складу».

Trackback from your site.

Leave a comment