ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЗА 2019 РІК ДЕПУТАТА ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МАРКОВА ВЛАДИСЛАВА СЕРГІЙОВИЧА

Written by 1 admin on . Posted in Депутати

ДЕПУТАТ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VП СКЛИКАННЯ

МАРКОВ ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

08600 Київська обл., м. Васильків, вул. Сагайдачного, 46-а; оф.1, тел. 2-73-83, 067-914-27-10

«12» квітня 2020 року, м. Васильків

Річний звіт депутата Васильківської міської ради VII скликання Звітний період: з листопада 2018р. – квітень 2020р.

Повне ім’я, дата народження, місце роботи:

Марков Владислав Сергійович, 17.04.1965 р.н., директор ТОВ  «Управляюча компанія «Троянда».

Контактні дані депутата:

  • контактний телефон: (067) 914-27-10, (04571) 2-73-83.
  • електронна пошта: vladis-markov@уа.ru
  • адреса приймальні: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Сагайдачного, б.46-а, оф.1. Партія, від якої був обраний: БПП «Солідарність».

Дата обрання депутатом Васильківської міської ради: 25.10.2015р.

За депутатом закріплені два виборчих округа – №30: це зокрема, вул. Сагайдачного (Фрунзе): будинки №44-44Б, 46—46А, 48, 50, 52, 58, 59 та виборчий округ №31, це буд. № 1-43, 45, 465-47, 49, 51, 53-57, 58А, 60-81. Ці округи налічують майже 2300 виборців.

Постійна комісія, до складу якої входить депутат: комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами. Секретар комісії.

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також до положень ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», як депутат Васильківської міської ради VII скликання, складаю річний звіт перед громадою міста щодо роботи виконаної мною.

Протягом звітного періоду я, як депутат Васильківської міської ради VII скликання здійснював свої повноваження відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та інших законодавчих та нормативно-правових актів.

З листопада 2018 року по теперішній час проведено 19 чергових та позачергових сесій Васильківської міської ради, в роботі яких я постійно приймав участь. Питання, які виносились на розгляд сесій міської ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій міської ради, в тому числі й комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами.

Протягом звітного періоду до мене, як депутата виборчих округів №30 та №31 Васильківської міської ради надійшло 17 письмових та понад 50 усних звернень. Крім того, мною видано 11 характеристик, 53 довідки та 36 актів обстеження матеріально-побутових умов. Прийом громадян мною, як депутатом міської ради відбувається щотижня, кожної суботи у приймальні за адресою: вул. Сагайдачного, 46-а з 10.00 до 12.00.

Звернення людей торкалися багатьох сфер життєдіяльності міста та міської ради зокрема. Хочу зауважити, що на першому плані у переважній більшості виборців залишаються проблеми вартості та якості житлово-комунальних послуг, благоустрою та доріг; окрім того – питання надання адресної матеріальної допомоги та найболючіше питання – питання будівництва 6-ої школи.

У зв’язку з цім, хочу нагадати, що у 2017 році, враховуючи зміни, які відбулися в чинному законодавстві України стосовно здійснення права власності мешканців у багатоквартирних будинках, мною будо ініційовано проведення через ЗМІ опитування жителів з метою вивчення суспільної думки щодо переваг об’єднань співвласників багатоквартирних будинків або утворення управляючих компаній. Вже тоді більшість мешканців Масиву висловилось за організацію керуючих компаній, які мають відповідати за обслуговування житлового фонду.

В червні 2018 року, на виконання закону України «Про житлово-комунальні послуги», було проведено конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків, де було визначено власне дві управляючі компанії: це –  ТОВ «Міській житловий центр» з міста Обухів та ТОВ «Управляюча компанія «Троянда». Керівником останньої організації призначено мене. Зараз я поєдную депутатську діяльність з роботою в управляючій компанії і, як виявляється, там дуже багато спільного.

Люди, які зверталися раніше до мене, як депутата, з проханням допомогти у вирішенні житлово-комунальних проблем, зараз дуже сподіваються, що проблеми вирішяться  і допомога обов’язково прийде. І я просто не можу їх підвести.

Декілька слів про роботу управляючої компанії, діяльність якої тісно пов’язана із виконанням депутатських обов’язків.

Приймаючи до уваги, що в наслідок нам дісталося, м’яко кажучи, дуже важке господарство (це – 52 будинка, з яких більшість має строк експлуатації понад 35-40 років) ми усвідомлюємо ступень відповідальності та намагаємось робити все можливе для забезпечення мешканців якісними та комфортними послугами. Безумовно, не все виходить гладко, є об’єктивні претензії та зауваження щодо нашої роботи, але не можливо за 1,5 року зробити те, що фактично не робилось роками. За 20 місяців існування обслуговуючої організації на Масиві по вул. Сагайдачного суттєво просунулося вирішення питань щодо поточного ремонту покрівель, відновленню, реконструкції та ремонту внутрішніх комунікацій, електрощитових, вимощення, ліфтового господарства і т.ін.  Доречи, всі наші досягнення –  на сторінці https://www.facebook.com/groups/698884847110529/?ref=group_header, ТОВ «Управляюча компанія «Троянда» у соціальній мережі Фейсбук, де кожен мешканець може подивитися, куди та на що витрачаються кошти.

У звітному періоді  за моєю ініціативою з міського бюджету було виділено кошти та проведено відповідні роботи по поточному ремонту прибудинкових проїздів будинків №44 (кооперативний) та 46 по вул. Сагайдачного. Окрім того, біля дитячого майданчику будинку №46-а (обслуговуючий кооператив) встановлено захисну огорожу.

Наступне – звернення людей щодо надання матеріальної допомоги: можу констатувати наступне, що завдяки Васильківському міському голові Сабадашу В.І. та існуючої в місті програмі, кількість жителів, якім надається відповідна допомога, збільшилася в рази. Принаймні, на виборчих округах 30 та 31. Люди звертаються з різними проблемами, зокрема це важкі хвороби, необхідність проведення складних операцій, дороговартісне  лікування і т.ін. І дуже добре, що є така можливість допомогти нашим містянам.

Окреме питання – турбота про літніх людей. У звітному періоді мною, із допомогою громадських та благодійних організацій, було вирішено питання по відновленню особових документів, виплати пенсійного забезпечення та направленню в інтернат для людей похилого віку мешканки Масиву Пільгуй Марії Юхимівни, 1927 р.н. Схожа проблема – у гр. Зикової Галини Максимівни, 1938 р.н., тут спільними зусиллями мешканці Масиву надано необхідну матеріальну та соціальну допомогу, організовано виїзд до лікарні для проведення медичного обстеження  та зібрано документи для направлення у спеціалізований заклад.

Зрозуміло, що є ще чимало нерозв’язаних проблем, які потребують вирішення. Це, найболючіше, питання будівництва 6-ої школи, яке турбує майже всіх мешканців Масиву.

Насамкінець, хочу зазначити, що робота місцевого депутата різностороння та багатогранна: потрібно бути психологом, правником, фельдшером або навіть слюсарем. І  як би не склалася ситуація, хто б до вас не звертався – виборці завжди цінують щирість та людяність, вміння та бажання допомогти та, я впевнений, завжди вдячні за допомогу.

З повагою та надією на взаєморозуміння,

В.Марков.

Trackback from your site.

Leave a comment