Домашнє насильство: як захиститись в умовах карантину

Written by administrator on . Posted in Поліція

В зв’язку з карантином введено тимчасові обмеження і багато людей перебуває вдома: одні перевелись на дистанційну форму роботи, інші – у вимушеній відпустці, а деяких взагалі звільнили. Також, транспортні обмеження, заборона проведення масових заходів, зачинені навчальні заклади, відсутність розваг і подорожей, самоізоляція – серйозний виклик для родин, що підвищує рівень психологічної напруги та може призвести до випадків домашнього насильства.

Тому, потурбуйтесь про своє життя та здоров’я і заздалегідь продумайте, де можна буде сховатися від кривдника та як попередити знайомих і родичів, що може трапитись біда (дзвінок, смс, соцмережа). Якщо в родині є діти або люди похилого віку – поговоріть з ними та поясніть як діяти при подібних обставинах. Також, сфотографуйте документи або зробіть їх копії, зберіть тривожну валізу і тримайте їх у доступному місці.
В момент гострого конфлікту – вийдіть із закритого приміщення, де є небезпечні та гострі предмети. Якщо на шиї є прикраси та аксесуари – зніміть їх – це може врятувати життя.
Шановні громадяни, якщо Ви зіткнулись з домашнім насильством або серед ваших сусідів чи знайомих є проблемні сім’ї – непотрібно замовчувати ці випадки, а відразу телефонувати в поліцію за номером «102». Анонімність гарантується.
Не піддавайтесь емоціям і не панікуйте – карантин не вічний. Підтримуйте рідних, частіше спілкуйтесь, з порозумінням ставтесь до обов’язків один одного, демонструйте повагу та намагайтесь досягти компромісу. Всім терпіння та здоров’я!

Trackback from your site.

Leave a comment