Звіт про роботу за 2019 рік депутата Васильківської міської ради Шпильової Олени Сергіївни

Written by 1 admin on . Posted in Депутати

Виборча дільниця № 17: вул. Михайла Грушевського: 2- 8, 21- 25, 31, 35, 37-49, 53.

Звітній період: листопад 2018 – листопад 2019 р.р.

Повне ім`я, дата народження: Шпильова Олена Сергіївна, 30.05.1980 р.н.

Місце роботи: Сектор охорони культурної спадщини Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради; завідувач сектору.

Контактні дані:
телефон: 050 388 56 48
електронна пошта: osshpylyova@gmail.com

Прийом громадян здійснюється згідно графіку прийому у Васильківській міській раді та за основним місцем роботи (вул.Володимирська,2).

Партія, від якої була обрана – Політична партія «Сила Людей».

Дата визнання депутатом Васильківської міської ради VII скликання: 05 квітня 2017 р.

Членство в групах: член депутатської групи «Відсіч».

Робота в депутатських комісіях: член постійної комісії Васильківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами.

За звітній період відбулося 10 сесій, 7 засідань постійної комісії Васильківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами.
За звітній період відвідала всі пленарні засідання і засідання відповідної комісії.

З метою захисту інтересів виборців мною було опрацьовано:
– довідки – 41;
– депутатські звернення – 15;
– акти обстеження матеріально-побутових умов – 58;
– характеристики – 19;
– оформлено соціальні виплати по програмі «Турбота» особам, які того потребували.

Прийом відвідало – 129 виборців;
Проведено зустрічей з виборцями – 5.
Кількість помічників – 1.

Заходи, проведені на виборчому окрузі та на прохання мешканців міста:
На доручення мешканців буд.№ 21,23 по вул.Грушевського було подано клопотання, виділено кошти та встановлено дитячий майданчик на прилеглій території будинку.
На доручення мешканців буд.№ 25 по вул.Грушевського було подано клопотання, виділено кошти та встановлено дитячий майданчик в серпні 2019 року на прилеглій території будинку.
На доручення мешканців буд.№ 6 по вул.Грушевського було подано клопотання, виділено кошти та здійснено ремонт покрівлі даного будинку.
Ведеться постійна співпраця з комунальними підприємствами міста та ТОВ «Управляючою компанією «ТРОЯНДА» по оперативних питаннях дільниці.
Беру участь у громадських слуханнях, засіданнях та зборах інших громадських організацій міста на яких розглядаються важливі питання для Василькова.
Регулярно відвідую навчання для депутатів, організовані Інститутом Політичної Освіти та навчальним центром ПП “Сила Людей”.
Вважаю, що для оперативного вирішення нагальних питань ввіреної мені дільниці, потрібен постійний діалог з виборцями. Тому закликаю мешканців до діалогу всіма можливими і доступними засобами – особистий прийом, додаткові збори ( за потреби), телефоном, звернення на мій офіційний профіль у ФБ. Таким чином ми будемо бачити об’єктивну картину на дільниці, оперативно реагувати, зменшимо кількість скарг, а головне це допоможе підняти рівень самосвідомості громадян.

Trackback from your site.

Leave a comment