Звіт про роботу за 2019 рік депутата Васильківської міської ради Федорової Людмили Олексіївни

Written by 1 admin on . Posted in Депутати

Я, Федорова Людмила Олексіївна, депутат Васильківської міської ради VII скликання, відповідно до вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую перед громадою міста щодо своєї роботи у міській раді, її органах та на виборчому окрузі.Виборчий округ № 5: вул.Володимирська: 49, 51, 53, 55, 59–63, 65, 67–69, 71, 73, 75–79, 83–215; вул.Донбасівська:1-68, вул.Кармелюка, вул. Березова (колишня вул.П.Корчагіна), вул. Сількорівська, пров. Кармелюка.
Партія, від якої була обрана: політична партія «Сила людей»
Дата обрання депутатом Васильківської міської ради: 25.10.2015 р.
Членство у фракціях (групах): голова депутатської групи «Відсіч»
Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: постійна комісії міської ради з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури (з 2020 року постійна комісія міської ради з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури, освіти та науки, культури, молоді, спорту). Член комісії.
Контактний телефон: 0971816823
Адреса приймальні: м. Васильків, вул.Володимирська, 2.
Прийом громадян здійснюється щоденно крім суботи та неділі з 10 до 17 години.
В дні прийому надаю громадянам міста довідки, характеристики та консультації.
За звітний період відбулось 10 сесій Васильківської міської ради. Також на протязі 2019 року не пропустила жодного засідання постійної комісії міської ради з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури в якій я є членом.
У звітному періоді, як депутат Васильківської міської ради, приймала участь у 2-х судових справах:
1. У судовій справі щодо скасування Рішення Виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області від 25.07.2017 року № 314 «Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого водовідведення (очистки стічної води), як
«Відповідач» відстоювала права жителів міста на обґрунтовані тарифи на очистку стічних вод. Наразі розгляд справи ще триває.
2. В другій судові справі я була законним представником особи стосовно якої розглядалось клопотання щодо застосування примусових заходів медичного характеру.
Дана громадянки зареєстрована і проживає в м. Васильків на закріпленому за мною виборчому окрузі. Жителі міста систематично скаржилися не її поведінку, а також на систематичне не виконання нею батьківських обов’язків.
За звітний період для захисту інтересів виборців мною було направленно:
1. Звернення до Васильківського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» про регулярну відсутність відповідної напруги, що унеможливлює користування мешканцями вулиць Донбасівська, Кармелюка електроприладами.

2. Звернення на урядову лінію щодо бездіяльності Васильківського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» щодо заміни аварійної електричної опори по вулиці Донбасівська.
3. Звернення щодо встановлення дитячих майданчиків на закріпленому за мною окрузі.
З метою інформування виборців на своїй сторінці у ФБ розміщую:
– Інформацію щодо важливих подій які відбуваються в місті, міській раді;
У своїй діяльності дотримуюсь чинних правових норм, веду боротьбу із порушенням законних прав громадян.
Приймаю участь у громадських слуханнях, семінарах, навчаннях та зборах громадських організацій міста на яких розглядаються важливі питання для нашого міста.

Депутат Васильківської міської ради Федорова Л.О.

Trackback from your site.

Leave a comment