Звіт про роботу за 2019 рік депутата Васильківської міської ради Денисенка Олександра Михайловича

Written by 1 admin on . Posted in Депутати

Виборча дільниця № 9 (вул. Волошкова, вул. Авіаторів, вул. Василя Стуса, вул. Декабристів, 68-404, вул. Декабристів, 151, вул. Згоди, вул. Київська, вул. Маяковського, вул. Ковніра, вул. Кривова, вул. Космонавтів).

Звітній період: листопад 2018 – жовтень 2019 р.р.

Повне ім`я, дата народження: Денисенко Олександр Михайлович,13.10.1972 р.н.
Місце роботи: ТОВ ”МК_Білдінг ”
Контактні дані:
телефон: 067 9001659 0507376192 0934560132
електронна пошта: denisenkooles@gmail.com
Партія, від якої був обраний – ПП «Сила Людей».
Дата обрання депутатом Васильківської міської ради: 25.10.2015 р.
Член депутатської групи «Відсіч».
Член ГО “Відсіч”, ГО “Майдан-Васильківщина”
Робота в депутатських комісіях:
протягом поточного року – голова постійної комісії з регулювання земельних відносин.
За звітній період відбулося 13 сесій, 6 засідань постійної комісії з регулювання земельних відносин.
За звітній період пропустив три позачергові пленарні засідання.
З метою захисту інтересів виборців мною було опрацьовано:
– довідки – 122;
– депутатські звернення – 27;
– акти обстеження матеріально-побутових умов – 13;
– характеристики – 7;
– акти встановлення межових знаків – 19.
Проведено зустрічей з виборцями – 1.
Кількість помічників – 2.

Великий об”єм часу витрачається мною на роботу головою постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин. На трьох останніх чергових пленарних засіданнях депутатами було прийнято рішення по орієнтовно 1000-і проектах рішень, що були вивчені та опрацьовані напередодні цією комісією. По багатьох складних питаннях здійснювалися виїзди на місце .
Намагаюся налаштувати роботу комісії так, щоб по можливості зекономити заявникам час, який вони втрачають на очікування результату по заяві, водночас якість опрацювання поданих матеріалів повинна бути високою. Створюємо умови для прозорості роботи комісії та неможливості виникнення корупційної складової.Також приймаю участь в роботі інших постійних та тимчасових депутатських комісій.
По 9-му виборчому округу проводився поточний ямковий ремонт, реконструкція та будівництво мереж вуличного освітлення, облаштування дитячих та спортивних майданчиків з врахуванням зауважень та пропозицій, вказаних в усних чи письмових зверненнях мешканців. Систематично виконується відновлення парку ”Берізки ”, що пересихає в зв*язку з пониженням грунтових вод.
Постійно проводжу інформаційну агітацію серед мешканців міста з метою відмови від спалювання сміття, листя та органічних решток в дворах, адже це є порушення закону і сприяє розповсюдженню канцерогенів, важких металів та інших шкідливих речовин і становить загрозу для здоров’я та життя людини.
Проводиться вивчення потреб та опрацювання технічної можливості влаштування каналізаційних мереж для стічних вод в районі вулиці Маяковського, Космонавтів, Волошкової та ряду прилягаючих провулків. Це важливий проект, оскільки в цьому мікрорайоні грунтові води, що використовуються мешканцями, проходять неглибоко та забруднюються стоками.
З допомогою небайдужих мешканців проводиться робота по попередженню порушень законодавства в сфері дотримання ПДР водіями автомобілів, збереження навколишнього середовища та дотримання правил добросусідства мешканцями приватного сектора.
Дякую всім виборцям, друзям, знайомим, колегам, хто допомагає вирішувати проблеми громади всього славного міста Василькова.

Депутат Васильківської міської ради
VII скликання О.М. Денисенко

Trackback from your site.

Leave a comment