Відбулася позачергова 63 сесія Васильківської міської ради сьомого скликання

Written on . Posted in Сесія

?03 квітня 2020 року відбулася позачергова 63 сесія Васильківської міської ради сьомого скликання під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша та за участі 27 депутатів міської ради.

На сесійному засіданні були розглянуті та одноголосно підтримані наступні питання:
1. Про призупинення нарахування орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності Васильківської територіальної громади.
 2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства “Васильківміськпарктранс” на 2019-2021 роки.
 3. Про внесення змін до міської комплексної програми “Турбота” на 2020 рік, затвердженої рішенням 33-ї сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 18.02.2020 року.
 4. Про внесення змін до штатного розпису Васильківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 5. Про внесення змін до рішення 59-ї сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року №02.02-59-VII “Про міський бюджет м. Василькова на 2020 рік”.
?Також, на початку сесії до порядку денного був внесений усний депутатський запит депутата міської ради Омельченко Т.Л., яка є головою постійної депутатської комісії з питань приватизації, контролю за виконанням інвестиційних зобов’язань та питань регуляторної політики, податків та зборів, підприємницької діяльності, економічних реформи, торгівлі, громадського харчування, , охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту учасників антитерористичних операцій та їх сімей, соціального захисту.
?Депутатський запит стосувався змін до чинного Рішення Васильківської міської ради 2017 року в частині оподаткування платників єдиного податку першої та другої групи з нульовою ставкою вказаного податку.
? Поданий усний необґрунтований запит Омельченко Т.Л. викликав резонанс серед депутатського корпусу, як такий, що грубо суперечить вимогами чинного законодавства. Присутні на сесійному засіданні депутати поставили дуже багато запитань, адже ознайомлені раніше з запитом не були.
Зокрема, директором юридичного департаменту Васильківської міської ради Корчинським Б.І. було зазначено, що зачитаний Омельченко Т.Л. запит суперечить вимогам ЗУ «Про засади державної регуляторної політики». Депутат міської ради Потєхін П.Г., який також у складі вищезазначеної комісії, категорично заперечив про прийняття вказаного рішення як незаконного. Водночас, свою категоричну думку з даного приводу висловив і заступник голови депутатської комісії Сіранчук В.М., який наголосив, що рішення необхідно опрацювати профільними структурними підрозділами і в найкоротший термін подати на засідання ради.
В свою чергу, секретар Васильківської міської ради Перінська О.П. доповіла присутнім, що дане питання буде опрацьовано з структурними підрозділами, в межах повноважень в найближчі терміни, та подане для розгляду на засідання сесії.
?Вислухавши усі думки, депутати не підтримали дане рішення, як незаконне.

 

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі